Cloud Services Subscription (CSS) (Subskrypcja usług w chmurze)


Czym jest subskrypcja usług w chmurze - a czym nie?

Subskrypcja usług w chmurze (Cloud Services Subscription, w skrócie CSS) to model płatności — roczna subskrypcja obejmująca licencje miesięczne, usługi w chmurze CONNECT Edition, usługi ProjectWise i AssetWise oraz plany sukcesu. Twoje licencje bezterminowe Bentley są objęte subskrypcją SELECT lub Enterprise License.

CSS nie zapewnia licencji na żadne produkty.

Dzięki CSS możesz subskrybować wszystkie aplikacje (pod warunkiem, że Twoja umowa to Open Access), usługi hostowane i lokalne, usługi w chmurze oraz usługi zarządzane wymagane do realizacji projektów lub obsługi dowolnego rodzaju infrastruktury.

Twoje portfolio aplikacji może składać się z licencji wieczystych objętych programem SELECT lub corocznie odnawianych licencji aktywowanych w ramach subskrypcji Enterprise License. CSS to jedyny inny program, którego potrzebujesz do wszystkich innych ofert firmy Bentley, w tym:

Rozwiąż wyzwanie dotyczące budżetowania oprogramowania

CSS zapewnia pełną przewidywalność rocznego budżetowania oprogramowania. Twój poziom subskrypcji jest ustawiony na roczny budżet, który odpowiada przewidywanemu wykorzystaniu, a tylko rzeczywiste zużycie w każdym kwartale jest obciążane saldem subskrypcji. Wszelkie niewykorzystane saldo subskrypcji jest przenoszone do przodu i nigdy nie wygasa.

Nieograniczone korzystanie z serwerów ProjectWise i AssetWise

W ramach CSS możesz wyeliminować koszty kapitałowe i stałe dla dowolnego serwera, który zdecydujesz się wdrożyć lokalnie. Dostęp do ProjectWise lub AssetWise jest możliwy poprzez Paszport. Dodatkowe możliwości ProjectWise dla określonych osób są licencjonowane poprzez odpowiednią Wizę (Visa). W przypadku użytkowników AssetWise wymagane możliwości są licencjonowane przez organizację.

Nie ma opłat licencyjnych ani opłat SELECT za serwery. Korzystaj z nieograniczonej liczby serwerów lokalnych lub wybierz usługi hostowane przez firmę Bentley. Zaimplementuj architekturę hybrydową, która najlepiej spełnia Twoje wymagania operacyjne.

Licencjonowanie miesięczne

Dzięki licencjonowaniu terminowemu w ramach CSS Twój zespół zyskuje dostęp w dowolnym miejscu i czasie do wszechstronnego portfolio aplikacji firmy Bentley. Dzięki licencji terminowej można szybko dostosować się do wymagań projektu lub organizacji i uzyskać te same korzyści, które abonenci licencji korporacyjnej cenią od lat. A w ramach CSS wykorzystanie licencji terminowej jest mierzone co miesiąc, co stanowi znaczną przewagę nad pomiarem kwartalnym w przypadku standardowej licencji terminowej.

Inne źródła językowe

English