SELECT Open Access


Bentley SELECT Open Access zapewnia subskrybentom dostęp do całego portfela, dzięki czemu można zastosować najlepszą i najbardziej odpowiednią kombinację aplikacji firmy Bentley dla dowolnej dziedziny i każdego projektu.

Dzięki SELECT Open Access organizacje dowolnej wielkości oszczędzą czas, będą cieszyć się większą elastycznością i czerpią korzyści z ograniczonej administracji dzięki kompleksowemu raportowaniu użycia w celu zarządzania licencjami i kosztami. SELECT Open Access eliminuje bariery zakupowe dla najefektywniejszego wykorzystania oprogramowania, dzięki czemu wszystkie aplikacje firmy Bentley działają „od ręki” i są do Twojej dyspozycji, dzięki czemu nie musisz z góry przewidywać potrzeb – możesz użyć dowolnego produktu dostępnego w ramach programu które nie są objęte zakupionymi licencjami.

Każde użycie aplikacji firmy Bentley przekraczające pulę licencji jest wygodnie i automatycznie fakturowane na koniec każdego kwartału kalendarzowego (licencje kwartalne - Quartrly Term Licence - QTL). W przypadku posiadania subskrypcji usługi Cloud (Cloud Services Subscription - CSS) konto jest fakturowane na koniec każdego miesiąca.

Posiadając aktywne konto SELECT Open Access domyślnie dajesz i zapewniasz dostęp do swoich licencji oraz do całego portfela aplikacji wszystkim swoim użytkownikom.

Ponadto SELECT Open Access zapewnia szkolenia na żądanie i na żywo w wirtualnej klasie dla nowych użytkowników za pośrednictwem Bentley LEARN.

Zobacz także

Understanding why you received a TL Invoice

Inne źródła językowe

English